10 nënat më seksi të botës

 

Ata janë engjellushat e Victoria’s Secret, më të bukurat dhe më seksi femrat e botës. Përvec kësaj, ata janë edhe nëna. Për nderë të Ditës së Nanës, Bussiness Insider ka krijuar listën e dhjetë nënave më seksi të botës.

10) Doutzen Kroes – Nëna e Phyllona, të cilin e ka bërë me DJ-in Sunneryje James. 9) Adriana Lima – Nëna e dyvjeçarit Valentin dhe gruaja e Marka Jaricit.8) Heidi Klum – Nëna e Leni-it me Flavio Barritoren dhe 3 femijë të tjerë më Sael. 7) Gisele Bundchen – Nëna e Benjamin dhe gruaja e Tom Brady.6) Alessandra Ambrosio – Nënë e dy fëmijëve e martuar me Jamie Mazuro.5) Miranda Kerr -  E martuar me Orlando Bloom me të cilin kanë fëmijën Flynn. 4) Karolina Kurkova – E fejuar me Archi-n ka fëmijën Tibbo. 3) Lily Aldridge – Vitin e kaluar është martuar me këngëtarin Caleb Followilla me të cilin presin fëmijë. 2) Molly Sims – Engjëllushja është martuar vitin e kaluar me producentin Scott Stubera me të cilin presin fëmijën e parë. 1) Rhea Durham – Gruaja e aktorin Mark Wahlberga pret fëmijën e katër.

 
 

 
 
 
 

AdetAdet Donemiadet düzensizligi
AdetAdet Donemiadet düzensizligi
Punuar nga: [VM] VisualMutation.Com