Së shpejti, film porno shqiptar

 

Për herë të parë po përgatitet një film shqiptar i zhanrit XXX. Erioni 25 vjec i njohur për club-in e tij të striptizmit në Tiranë, po e përgatit si regjisor një film porno me aktorë shqiptarë. Ai ka thënë për Panorama Plus se e kishte të vështirë të gjente sponsorim porse ka arritur më në fund të nisë projektin për filmin që do të shfaqet në një kanal digjital shqiptar.

“Filmi është i ndarë në tri pjesë nga një çift secila, çdo pjesë zgjat 20 minuta, të tri pjesët janë vende xhirimi në ambiente të ndryshme, skenografia është shumë e bukur, pasi çdo pjesë ka një fillim të bukur dhe situata të ndryshme.”, ka thënë Erioni

 

 
 • http://www.facebook.com/people/Luli-King/1008451824 Luli King

  nomin paskeni me bo ,magjup…

 • http://www.facebook.com/people/Erdi-Kelmendi/100002965894823 Erdi Kelmendi

  shum do kisha pas deshir te merja pjes ne ket filem

 • Agoni35

  Mangut vetem edhe kete e kemi pase ne shqiptaret. Garant ai sponzorizuesi e koka sllav ose me prejardhje sllave, e po investon me qellim te denigrimit te vlerave tona. Ai qe ebene keet ai eshte armik i popullit shqiptar.

 • http://www.facebook.com/people/Ramadani-Dardan/100002136087468 Ramadani Dardan

  Pun te  Madhe Po  Bojshe  Koqet Mi hongsh  Diten e Shinxherxhit Magjup i karit :)

 • Blerim Vokshi

  nuk eshte filmi i par qe luajn shqiptarët ama mund te thuhet i gjiruar ne shqiperi…dhe pre,me shum e qfar lajmi  ky?!! po ju duket diq interesant apo qfar…po gjirojkan nje film e mo…se mos po bajn ndoj pun te lavdishme..film porno ma…phhi

 • http://www.facebook.com/hamzaj.imeri Hamzaj Imeri

  po keto aktoret a duen me umaru dhe cfar historije do ju tregojn fmive vet se kanbe pun te madhe ????????????????????!!!!!!!@facebook-100002136087468:disqus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • http://www.facebook.com/jorgo.malo.3 Jorgo Malo

  po pate nevoj per aktor na thoni

 
 
 

AdetAdet Donemiadet düzensizligi
AdetAdet Donemiadet düzensizligi
Punuar nga: [VM] VisualMutation.Com