Ndërpritet emisioni “Odeon”, reagon publiku

 

Me keqardhje ju njoftojmë se njeri nder emisionet me te shikuara televizive “Odeon”është ndërprer.

Për këtë u informuam pasi kemi pasur shumë shkrime dhe kerkesa nga vizitorët e portalit, përse nuk u emitua të shtunën e kaluar ky emision.

Shumë nga te interesuarit shpresonin se ishte ngarkesa e programit për shkak te 6 vjetorit te vdekjes se Presidentit Ibrahim Rugova dhe emitimit te programeve speciale ne lidhje me te,që pamundësuan transmetimin e “Odeon-it”

Shpesh ndodh tek ne që pa pritur të zhduken nga skena emisionet më të shikuara ku nga ana e teleshikuesve ngelet e pa qartë se pse nuk e shohin emisionin e preferuar të tyre këtë radhë, si duket kësaj here në grackë ka rënë “Show meni” nga Kosova Naim Abazi, me emisionin e tij “Odeon”.

Emisioni në fjalë nuk u trasmetua këtë të shtunë, cilat janë arsyet dhe për cfarë është kjo mungesë  e “shout” , këto janë reagimet dhe pyetjet që qarkullojnë nëpër forume të ndryshme nga ana e  opinionin publik.

Emisioni “Odeon” vlersohet si një ndër emisionet më të shikuara në të gjitha trojet shqiptare, për rastin në fjale ditët në vijim priten informata më të hollsishme nga udhëheqësia e televizionit dhe autoreve të emisionit,raporton Kosovalbaner.com

Ju njoftojmë  te gjithë te interesuarëve për këte program qe mund te drejtoheni ne keto adresa:

sylejmanshaqiri@rtklive.com, mentorshala@rtklive.com, bekimhasani@rtklive.com , ilirshaqiri@rtklive.com dhe ne

tel 00381 38 230101 ( 102, 103),dhe te shfaqëni pa kanqesin tuaj ne lidhje me nderprerjen e këti programi /KosovAlbaner.com/

 

 
 • ganimete

  me keqardhje moralajmin per mos vazhdimin e odeon asht nje emisjon qe me te vertet ja vlen ju lutem ne kem nevoj per ksi emisjone ju lutem keni parasysh shqetsimin ton

 • Djali

  E presim naj zevendsim me naj serial kah turqia a spanja a naj te shkive
  pse jo ata po paguhen ne rtk nga populli e ata e nalin e leshoj kur dhe qka te doj kjo eshte demokraci e NDRYSHKUR.mjer ata qe u skrifikun per KOSOV se nuk kish pas per ken

 • alltani

  seriali EZEL pjesa e fundit asht sonte apo ka lujt shtunen qysh u reklamu.edhe sipas mundsis me qit reprizen si gjith flm per mirkuptim

 • naki ffm

  boll mir ja paskan bo qe e kan mbyll kete emisin se shume palidhje u kane bile naimabazi shume fac bajat si grue ekeqe telebingo ke fituar o i nderuar hehehehnaimi ne telebingo ndersa mihrija ne hotl baci me kam te pjete

 • Shkelqim Dema

  A mundet ndojkush me tregu noj Arsye…. pse eshte nderpre ODEONI… RTK, me falni por nuk meritoni pages jo 3 euro po asnje cent…. Besomoni…Populli paguan me shikur qfar don Poplli e jo qka doni ju me ju servu. Teper keq qe e kini nderpre Odeonin

 • Labi

  E tmerrshme emisioni ma i mire ne krejt shqiptarine o zot cfare shikojme te shtuneve. Po Naim Abazi eshte mbreti i ketyre mbremjeve o zot sa keq .

 • Festina

  O zot i madh po pse e heqin spektaklin me te mire te gjith e kemi prite te shtuneve me padurim. Naimi dhe Mihrija jane yje te medhej per Holivud e ne i heqim prej tv tone ku japim apar. Turp

 • ferduzja

  Cilat jan arsyet e ndalimit te emisionit Odeon ishte nje spektakel madheshtor

 • presheva

  Valla. Bash tash mpaskan knaq haha mir jan paskan boh naimit ho ho ishalla. Kurr ma nuk. Jep emision

 • enver bajrami

  po pse ndodh kjo kur ne odeon dalin shum talenta posaqesisht edhe ka musafir te jashtzakonshem ,nuk di te shprehem per ket ndodhi dasht zoti e mos te nderprehet.

 • enver bajrami

  me vjen shum keq per nderprerje te kti emisioni ku ishte emisjon shum i adhuruar

 
 
 

AdetAdet Donemiadet düzensizligi
AdetAdet Donemiadet düzensizligi
Punuar nga: [VM] VisualMutation.Com