Kamera e fsheht me Vipat Shqiptar ne Klan Kosova

 

Klan Kosova kishte organizuar befasi per programin e vitit te ri disa kamera te fshehura me artistet e estrades shqiptare.
Nder me interesantet ishin ajo e Leonora Jakupit dhe Genta Ismajlit te cilave ne kamerë te fsheht ju paraqiten djem që ishin “dashurur ne to”,por edhe Zanfina Ismaili te frizeri arrijn ta bindin se po i bien floket me te madhe

 

 
 • enkelejda

  Qesharake kamera e fsheht te gjith qe e shofin do e verejn se su kan kamer e fsheht por e planifikuar tedyjat e kan dit se mos me dit si kish than po per fejes mashkullit por ne te vertet ish friksu por sipas reagimit u dit se ajo e ka dit se ka kamer por “kamera e fsheht”kimse ne qoft se ajo ishte kamera e fsheht une po e vetquaj veten NENA TEREZ

  • gezim

   qy kamer e fsheht i ban ofert nje njeri qe se njeh.kqyrni pak upss edhe msohi

 • artan

  Hajgare hesapi po qfar kamere e msheft so kamer e msheft kur e din protagonisti si ne rastin e ktynve reagimet nuk ishin si reagon njeriu met vertet kur te kercenon dikush a te fluget mas a kto e kan dit shum mir po kishe poplli sheh nuk jan qorru hala

 • ardit

  Redaksi e nderuar nuk shof komentin tim ketu ju lutem qiteni se kur te qitni me dhan komente duhet edhe me qit mendimin e njerzve ju pershendes dhe ju uroj nje vit te mbsr
  sTAFI: NUK PE DIN AS VET ME SA EMRA PO SHKRUEN E PO TE PSHTILLET

 • ardit

  Une nuk kam nevoj me shkru ne emra te huaj kur kam timin te nderuar dhe nese njerzit e kan vrejt bllofin qe kan dasht ta bejn “vipat”tan kjo o sukses sepse tregojn se jan te zgjuar dhe o veshtir te mashtrohen si puna e juj pershembull

 • ardit

  Komentin tim ende nuk pe shof ku o se e kam shkru apo siq thot nje fjal e urt e verteta dhemb se ju spe dojshit teverteten vetem thash e themet e qysh po paguhni po shkruni tju vij turp nga vetvetja i thoni vetes gazetar per tu qesh ku e kini kry shkollen per gazetari ne matiqan a hahahaha

 • qazim

  E kam kqyr me shum vemendje ket program dhe me vjen keq tju them por kjo ska qen kamer e fsheht fare krejt e pergadit u kan se po e kqyrni me vemendje e shifni reagimet e kengtareve nuk jan te verteta po apet mir jan mundu televizioni me ba diqka per argetim te publikut

 • anita

  hahahaha bre gent po e mire jee te dua shum

 • anita

  qka eshte ka ndodh more pse nuk po e qitni komentin timm

 • ardit

  Anitta a lesbike je ti a je budallic se kupton jeten a ski jet e ki jeten e deshperume ski familje shoqni e kqyr mu kap per ksajnaj martohu me ta masi pe dojshe kaq foooort e pacipe

 • valdrini

  Qesaj kamer e fsheht si thuhet po vjen njeri i panjofshem hiq pot ofron martes e pe pranon pa tu tremb syri qesharake se ne dit te sodit sapsikopatin e ki ne bot paj mos me dit e mos me njoft ajo djalin ish dhi pej tute po nejse jan munu apet me ba dqka skan faj pse jan amator ne qdo aspekt

 • petrit

  GENTA katastrof o paj krejt genjeshtra jan se kush si ka ofru msrtes se me e pas lut kush ne ven i tjot po se i ka mush gati 30 vjet pl i skuadon afati e taksirat kon e ka nem nana me i met kjo ne dor shkau qe ke me ta e la tash shiptart me mar berrllog te shkaut

 • peti

  kamer te fshehur ma te dobet kurr nuk paskna pa,sigurisht vetem jeni mundu me i plotsu minutat e programit qa iu asht besu katastrof

 • lulja

  Kuuuu katastrof e kishin pas b programin ni qekjo kamera e fsheht u dijke qe krejt e bame me plan e kan dit mir ato qe ka pas kamer se sishin kan qaq te matne me fjal mos me pas kan kamera une vet kam qen ne prishtin me shoqni uavyt ni shoqe e jemja me ja lyp autografin gentes ajo e ka sha nersy tanve i ka than skam koh me shkru autografe per turlifar budallve qe um dalin rruges e kishe atij po i thot fjal temira hajgare hesapi

 • istoglija

  “KAMERA E FSHEHT”qesharake ma mir me pa than kamera e realizume nga se kto e kan dit qe ka kamera hahaha qfar rrene jan munu me lshu posju shiten

 
 
 

AdetAdet Donemiadet düzensizligi
AdetAdet Donemiadet düzensizligi
Punuar nga: [VM] VisualMutation.Com