“Ibrahim Tatlises ” me Meden

 

Ju sjellim disa nga DVD programet e Vitit te RI 2012.Edhe kesaj radhe Meda perfshihet ne shumë nga keto DVD por si gjithmon i pasur me kenge te reja.

Kosovalbaner ju mundeson shumë nga ketoDVD projekte dhe TV programe t’i shikoni ne tolbar falas duke instalaur me nje lehtesi :Kliko ketu dhe shih mundesit që keni ne tolbar ,te cilin e kan te instaluar mbi 100 mij familje shqiptare
Ne ekranin e më poshtem keni mbi 60 klipe te cilat mundeni t’i komandoni me shigjetat ne skajet e ekranit ose mundeni edhe t’i ndegjoni me radh ashtu sipas radhitjes qe i kemi bere ne/kosovalbaner.com/

 

 
 • Valeria

  hahahha sa i mire qenka ky humor me te vertet turqit e pelqejne shume Meden une jetoje ne Gjermani dhe kemi shume turq ketu dhe me eshte dashur te ja u beje disa Cd me kenge te Medes

 • leonita

  me pelqen shum shume homeristat si dhe muzikat e juaja faliminderit

 • aferdita

  o sa shum m eka pelqy meda me humorin e tij dhe mir ja bani turqve se ashtu esht hallall meda ti je yll i muzikes

 • aferdita

  pse more nuk mi botoni shkrimet e mia cncncncnncnc ju flm kosova albaner

 • dion

  pse more nuk po mi botoni shkrimet emia ncncncncncncncnc

 • dion

  aha far njez jeni ju amncncncncncncncncnncncnc

 • lena

  juu na kinii sundu 500 vjett pi juvee kina msuu qysh me vjedh uhuhuh sa mir jaa bonee medaa love youuu<3

 • Shqiptari

  bravo meda se metvertet je kengatari me i miri nbot ke nje ze aq te embel dhe simpatik veq vazhdo. ty ti dhasht zoti tgjitha tmirat.

 
 
 

AdetAdet Donemiadet düzensizligi
AdetAdet Donemiadet düzensizligi
Punuar nga: [VM] VisualMutation.Com