Leonora Jakupi cdo hap me Valdrin Sahitin(video)

 

Ne emsionin”1 kafe me Labin” të RTV 21  ishte mysafire Leonora Jakupi dhe kuptohët që pran saj ishte perseri stilisti Valdrin Sahiti.Kohën e fundit ata janë të pa ndashem.

Këngëtarja kosovare Leonora Jakupi, e cila prej disa kohësh deklaron se mban ende statusin sentimental “single”, është parë disa herë të shoqërohet me stilistin Valdrin Sahiti, me të cilin parakaloi si çift edhe Tapetin e Kuq të “PriFilmFest” që po zhvillohet në Kosovë. Të pyetur për shoqërinë me njëri-tjetrin, dyshja kanë pohuar se janë miq dhe kanë vendosur jo rrallëherë të dalin bashkë publikisht, por kjo i ka shtyrë shumë persona që të mendojnë se këngëtarja dhe stilisti janë duke flirtuar.

Watch live video from KTV -etj.Tv on Justin.tv
SHIKO VIDEON “1 KAFE ME LABIN” RTV 21

Madje siç tha edhe vetë Valdrini, së bashku kanë qenë edhe për drekë para se të parakalonin të tapetin e kuq të festivalit të filmit. Por Leonora ka treguar se është e apasionuar pas filmit, prandaj ka marrë pjesë së bashku me të në këtë event. Ne e dimë që Valdrini e vesh Leonorën, por vallë a do t’i veshë ai edhe fustanin e bardhë këngëtares simpatike?!

A ka ndonjë arsye më shumë se shoqëri mbetet te shihet

Kush është Valdrin Sahiti

Kosovalbaner ju tregon ne pika te shkurtera nje biografi te shkurter të prejardhjes së Valtrinit.Ai është djali i Kumrije dhe Jahë Sahitit.Prinderit  e Valdrinit e kan të kryer Fakultetin Filozofikë.Dikur ishin profesor te Markesisizmit ne shkollat e mesme në Prishtinë,por më von janë te njohur si drejtor shkollash.Kumrija drejtoresh e “Sami Frasherit” ndersa  Jaha drejtor i Ekonomisë këto poste i kan mbajtur me vite,ndersa tani Kumrija është drejtoresh dikun ne nje shkollë fillore në Prishtinë.Valdrini i lindur ne Kodren e Trimave ne Prishtinë por tani jetojnë ne nje shtepi luksoze ne Sefali me prinder.

 

 
 • luli

  LEONORA JAKUPI esht e mdhe e saper valdrinin se njo fare ekam pa nje her te labi maqojke mallin si ndonj femer pert sdi ma shum

 • Erdi

  Po ky koka schwul, me siguri esht shoqe e ngusht e leonores!!! percjellne se si fol dhe qfar gjeste ben.

  Ju pershendes

 • mustafa

  si klysh trolli koka valla ky far stilisti bash kry marksisti e leninisti paska qekjo eshte e keqja ne kosov qe nuk merret askush me qka eshte i specializuar po kush ka te holla edhe te njofshem punon qka ka deshir po nejse edhe leonora nuk eshte per ma mir mendimi im

 • mustafa

  mar ka mi ec labit mar po edhe ty ka met ec mir leonora

 • TAF VISOQA

  Nuk e paskam dite qe Leonora eshte lesbejk

 • qazimi

  erdi e mustafe ju lumte ne vlersimin e juaj…dhe une ju njoftoje qe me daten 1-tetor isha ne glattbrugg (zürich) ne diskon shqiptare ,,villa miami,, dhe aty u binda qe kush ja ka rrembyer zemren leonora jakupit…
  ishte princi i dukagjinit (me origjine nga peja,…jeton e vepron ne bern ,producent e publicist dhe mjaft i pashem …ne gjoks mbante fotografine e leonores …e pop diva ..pra leonora jakupi kendonte per te ….por me duhet ta mbaje sekret ,se ishte kerkesa e leonores ..por me vone do i shihni disa foto e pamje nga ketu….per oreks qe me ju lene me goje te hapur….ha…ha..

 • agruni ferizaj

  jam merzit shum e din ti veq ky sa ma i fort se un aaaaaaaaaaaaa

 • NDERI

  kjo artiste ku e paska gjet kit far trullani okuku bre.

 • rrushi

  hhmm me qudit fakti se spse qesin ne tv programe kesij mashkujsh edhe me befasoj leonora me kend paska shoqeri e sa per mardhanje me kit far redepi besoj qe spaska se leonora don burrrr ejo femer….. me falni nese e kam gabim “

 • Arjeta Kastrat

  Shume i urrej te dyte ahahha
  Adelina eshte krralic bre qik shko shiti mend drenices bjeshkes

 • Arjeta Kastrat

  DRENICA RRIN ME DJEMT QE JANE GEJ

 • qazimi

  arjeta ju kuptoje shijen qe keni per muzike…po mos thuani adelines serbisht (kralice) po thuaj (mbretreshe)…nese je tifoze e adelines dhe zanfines mundem qe ju te komunikoni me to …me pershebdetje

 • gilangjia

  po ku e gjete oj puse ket hut o jet o jet po ski faj se me hutin munesh me lu po se meriton bre ky me fjeten me ty oj melaqe po i paske nxjerr vetes pun gjynahit

 • luli

  arjete te them se adelina esht miz e mund te them pa hezitim se se eksiston fare per mbetresen e skenes muzikore nr.1 ne ter globin e kjo esht LEONORALEONORALEONORA JAKUPI

 • toni

  pajtohem me ty arjeta se kur ka kenduar adelina,leonora ka qen duke i rujt lopt ne bjeshket e drenices leonora masi i vdiq baba ajo u tranue krejt se perpara kendojke me fustana te nuseve obobo ababa e tash kishe jam ba dikushi oj selajka e drenices

 • luli

  o ti toni e arjeta te koki analfabeta e spodiki asgje per te MADHEN LEONORA JAKUPIN se e vetmja kengetare ska ndryshu asgje se te tjeret jan fry me silikon se si qitu te fryr me silikon edhe nje plak 100 vjeqare bahet e njejt se LEONORA JAKUPI esht natyralenatyralenatyrale si e ka fal ZOTIZOTIZOTI

 • Vesa

  oj Arjeta Kastrati separi ti nuk je askushi me urrejt qenie njerzore qe i ka fal Zoti edhe ma shum se ti sma merr mendja qe ka nevoj dikush tjeter per mend,ketu mund ta japesh mendimin tend po jo te gjykojsh dhe te shprehesh ne ket menyr te nivelit kaq te ulet se je femer dhe nje dit do te jesh nena e dikujt e si do ta edukosh femijen tend ne ket menyr dhe qfar ke me Drenic ti,ku ta paskan prish Drenica qe sti kan lan serbet afer kojshi a? Tipaske nevoj per edukat,per mend per kultur e shko qika e mir mesohu se dikur behet von…

 • mani

  ej a e din be najkush emrin e qasaj kanges ne fillim te klipit qe po ja nis nese e din dikush ne ta shkrun ne koment pleaseeeeee

 • dona

  Sasht ashtu siq po mendoni disa pe juve , per mua Valdrini asht shum imir edhe tek e fundit njeri si krejt ne asht , valdrin,leonora per mua jeni te mrekullushem veq vazhdoni ju duaaa.

 • adisa

  o katundare esht kjo aspak sme pelqen ju ka ly valdrinit se spo e format kerkush u plak tuj u end rrugeve te europes

 • Adea

  kjo shum esht bajate o zot po tash as frajerat spo e dojn o mbet me valdriinin spaku po e prek kajher kur po e vesh e desh fustanat hahah shko qiko ose grujo ne drenic mere naj katundar se je met rrugeve tuj u end

 
 
 

AdetAdet Donemiadet düzensizligi
AdetAdet Donemiadet düzensizligi
Punuar nga: [VM] VisualMutation.Com