Komentatori i cmendur i Milanit-video

 

Një ngjarje e rallë dhe mjaft emocionuese ka ndodhur, në njërin prej televizioneve italiane. Në fakt protagonistë ishte komentatori i ndeshjes së Ligës së Kampionëve, ndërmjet Barcelonës dhe Milanos. Komentatori në fjalë dukej mjaft në tensione, sepse ishte një fitoz i flaktë i Milanos, dhe në momentin që Milano e barazon rezultatin në minutat shtesë, reagimi ishte vërtet i pa koment.

 

 
 • kujta

  bravoo.qishtu kur ta dojna na vendin ton.perparojm

 • Hajra

  Ky qenka i qartur ore, paska nevoj te vizitoj nje psikiater.

 • Smoki

  nuk ashte i qartun po e don futbollin, e don milanin, e don italien. edhe une u gzova shume kur e barazoj milani amo jo si ky haveri hehehe

 • yeta itali

  ky asht nje njeri i pa pam ne te gjitha ndeshjet e milanos kuy reagon keshtu ne rast shenimi shou i vertet edhe ta degjosh ter ndeshjen duke komentuar e tv qe komenton esht 7GOLD itali

 • ibaaa

  hhahahahahahah kadal more hahahah se pot dalin krejt ee qkas ka nbot lloj lloj budalle hahaha

 • gazmend

  o nuk eshte i qmendur ky por mas ekipit ma te mir ne bot jon krejt adhuuesit qeshtu se ma nje ekip si eka italia asnje ekip sko kund ne bot poa fcb barces tash ne ma te fortit jemi edhe kete e nxirrum barazim tash ma kriz per ma te fort ska veq milan eshte ekipi ma i forti ne futboll sko maaaaaaaaaa

 • gazmend

  o skan faj qe edhe komentatoret ikemi te zjarret per milanon hehehehe

 • gazmend

  o ky foret prej meje i marr si jom gzu une u gezu edhe ky milano kampion heheh

 
 
 

AdetAdet Donemiadet düzensizligi
AdetAdet Donemiadet düzensizligi
Punuar nga: [VM] VisualMutation.Com