82-vj. greke bën seks me shqiptarin dhe përfundon në spital

 

Athinë – E rrallë dhe e paparë, një plakë plot 82 vjeçe greke, ka bërë seks për herë të parë në jetë, me një të ri shqiptar por akti i nxehtë nën avuj epshi e ka rrëmbyer të tërën aq sa ka përfunduar në spital.
Ngjarja ka ndodhur në Greqi, raporton korrespondenti i agjencisë NOA, i cili citon burime zyrtare nga Qendra Spitalore e Athinës.

Hera e parë duhet të ishte një gjë e veçantë, emocionuese dhe duhet t’i dhurohej atij për të cilin ndjen dashuri, shumë dashuri, aq sa vendos t’i japësh atë që ke më të shtrenjtë dhe më të veçantë, virgjërinë.

Por për 82 vjeçaren helene, nuk ka ndodhur kështu. Pasi kaloi adoleshencën, rininë, u bë mesogrua dhe më tej nisi të thyhej në moshë, kurrë por kurrë ama, nuk pranoi ta prishte virgjërinë. Ajo nuk iu frikësua kushedi sa djelmoshave grekë dhe burrave pafund që në jetë e lutën dhe iu përgjëruan që t’u jepej.

Kaloi plot 81 vjet të jetës së saj, pa bërë kurrë seks, pa shijuar kurrë çastet që i kishte parë shumë herë në TV dhe i kishte dëgjuar shumë herë, por që kurrë nuk i kishte provuar.

E tani që është 82 vjeç, duket se ka zënë mend. Fitimtar, ka qenë një djalosh shqiptar vetëm 32 vjeç. Ai, ishte mashkulli i vetëm i jetës së saj, mashkulli që e çvirgjëroi.

Prej disa vitesh, 32 vjeçari shqiptar punonte si ndihmës në shtëpinë e gjyshes që i thërriste “jaja”. Plaka e kishte punësuar për ta ndihmuar në punët e kopshtit dhe të shtëpisë.

Djaloshin e kishte strehuar në banesën e saj dhe ai jetonte e ushqehej atje. Sigurisht që i jepte edhe para, por jo shumë, lekë xhepi.

Këto ditë, plaka po e shihte me syrin ndryshe të riun shpatullgjerë që vërtitej në shtëpi duke punuar.
Plakës iu tek keqani që të bënte seks me të. Pa një pa dy, nuk e ka zgjatur më, por duke parë njëri-tjetrin ai i është hedhur në krahë dhe kanë nisur kështu një natë epshore.

Por plaka ishte e virgjër dhe akti seksual e ka dëmtuar. Kur i është shqyer cipa e virgjërisë, plaka pati një gjakderdhje serioze dhe djaloshi shqiptar u tremb shumë. Ai kërkoi ndihmën e policisë dhe në pak minuta atje mbërriti një autoambulancë.

E moshuara u dërgua në repartin e Patologjisë. Por plakës i vinte zor të tregonte të vërtetën dhe fillimisht tha se ishte rrëzuar dhe ishte lënduar e kishte pasur hemorragji.

Pak më vonë, që të dy kanë pranuar të vërtetën, duke rrëfyer se plaka kishte qenë e virgjër dhe kishte pasur gjakderdhje andaj duhej dërguar në spitalin gjinekologjik ku të mund të merrte mjekimin e duhur.
Një mjek obstetër ka vizituar plakën dhe ajo i është nënshtruar një operacioni delikat.

Në spital, ka mbërritur një grup hetimor i Policisë së Athinës. Atje, i riu shqiptar ishte trembur seriozisht se mos ngjarja dyshohej nga policia si një abuzim i tij me plakën greke.

Gruas plakë i është kërkuar të konfirmojë nëse ishte përdhunuar dhe nëse donte të denonconte 32-vjeçarin. Përgjigjja e plakës plot humor, ishte: “Jo mor jo, doja vetë po bëra seks me të, edhe pse isha e virgjër. Tani që ia hodha, uroj që herën tjetër të jetë më e bukur e më shumë ta shijoj”.

noa,

 

 

 

 
 • agroni

  valla hallall te koft a,sikur te isha pytur une do te kisha shti ne liber te genisit 32 vjeqari shqiptar ja shpartallon 82 vjeqares greke vaginen per her te par mas 82 viteve

 • abeja

  hahhaha no coment qka ti bejm per ket pun shqipetari esht i pari hahhahhahaa e si duket edhe plakes ja ka lan embel pas gjith asaj veshtersie dhe plaka e fton prap ne revansh djalin

 • musai

  haha e paska kput shqiptari haha a

 • une

  NA KA DAL PLAKA VIRGJINEEEE SA SHYYYYQYYR SA SHYYQYYYR OOO JA KA SHTI DJALI NE VRIME SA SHYQYYYYR SAAA SHYYYQYR,OOO HAJDE PERHAJR HAJDE PERHAJR ,EDHE UNE PAJTOHEM ME SHKRIMET E JUAJA DUHET PAATJETER TA SHTIM NE LIBRIN E GINISIT KET QUNIN SE KA SHPU TUNELIN MA TE GJAT NE BOT RRETH 82 KM BRRAVOOOO,AAH TE VDEKSHA

 • franca

  o hallall te koft se e paske tregu vetin qitash burr se koke ba po ket sevap si ja paske ba plakes greqies pi takojka me ta dhuru ni medale edhe me ni dom shperblim te mir qashtu be shqiptqr veq perpara.

 • xhigi

  po ne kurane dhe bibel thojne qe dikujte me ja knaq shpirtin shkon ne xhenete,e ky quni pa tut hiq ne xhenet ko me shkue

 • agroni

  ka shume shqiptar ne diaspore qe i kan qa plakat por ky esht rast i veqant.

 • GECI

  ahahahahahahahahahaahahahahahahaha valla qka te prek shqiptari pa i dal gjaku atyhes nuk e ka lan kurr edhe ku ka prek shqiptari pa qky najsen sekalan ahahahahahahahahahahahahahahahahahah

 • Tina

  E une kujtoja se punonin ndershmerisht te pleqte greke shqiptaret. Mire qe jane bere xhikolo shqiptaret, po me plaken 82 vjeçare, qe s’ia hodhi njeri qyrret per 82 vjete???

 • mr.perfect.

  o burr po rrofsh mor se boll ni pun te madhe e paske kry po shiqo me kujdes se mas 9 mujve mos po bashesh bab e perime qather e meriton me te shti ne liber te ginisit

 • hilkije

  njime nuse82 vjeqare vergjine tash kan me ba telashe greket tjera kan than nji fjal lefsh i keq e menafak ani qfar nafake ne shtrat

 • SALIH SEJDAJ

  Ju bëftë mirë që të dyve !

 • ardian

  E,Tina ,Tina ! Po ai i shkreti ka ber nje puné te ndershme,sepse gjithçka ka qen me vetdeshir,ama nga halli éshté dasht te ia kryej edhe até puné.Nuk thejn kot pleqet tan,e citoj:”Halli éshte aq i keq,sa mund te qoj edhe ne der te hasmit”.Keshtu te jesh,pak ma e arsyshme.GJith ata njerez qe gjinden ne Greqi jané nga halli,sepse nuk ka diskriminim ma te madhe se sa ne Greqi…A posaqerishte ne ket fazé krize ekonomike qe po bellafaqsohet ai shtet.Fundi ,fundit te dyté kishin qelluar te viergjer…Apo?E thash ket ,sepse po te kishte ai pervojé,ateher puna nuk do te kishte shkuar aq largé sa te ket nevojé pér nje nderhyrje kirurgjike.Femra eshte e lakushme si hekuri,ama duhet ditur se si rafet hekuri qe te merr drejtimin e duhur…Apo?
  Me ne fund Zoti i ndimofté te gjithé hallagjit…A plakesh sherim sa ma te shpejt dhe nje jeté seksuale sa ma te kendshme.
  Uroje qe plakat tjera greke te mos i lidhin ,dhe te iu hapin puné qe iu sjellin trauma hallagjive tané.

 • mili

  hahahahahha ma mir u kan mi qit ne cung e mi ra sakic se me hi nat far plake gjys majmun gjys njeri hahahahah

 • Beratsi

  hahahaha
  sa i madh ky Shqipoja.I urroj shume vite lumturi dhe me nje borokoç mashkull

 • i sinqerti_no

  hahahaah mir ka ba aj qe e ka qliru plaken e ngrat po i paska pa mungu vetem ni kamer emsheft ehehehehe

 • Niki

  dikush me pase mundesi as mizen qe fluturon,se len pa ja kersite!!Plake 82vjet.,,hmm se di pamare parasysh sa zonje ka qene ajo,,,plake bre…..po apet ma mire naj plake se naj gomarice,,apo pele….se ka edhe aso raste…

 • norway

  ncncnc cucucu pasha zotin mue pom vjen marre se shum bre e vjeter zoti i ndimoft heheh

 • mentor

  shum shum shum shtir e shum keq e shum marre une po qu ditna me do qi po thojn mir jaka ba po marre more 32vjet hejjjjjjjjjj me ba at sen me plak iha spom hin kry po nejse o shqiptar mosu krenoni me kto sene s ekto sene nuk jan kurgjo duhet mu krenu me najo qi ponon ose meson mir ose qi ka mrri me pun se me qisi sene flliqta marre nashta po gaboj

 • mr.perfekt.

  o zotri mentoi po te kuptoj qe nuk po pajton me shum komente,po shum e thjesht asht me kuptu se edhe ky tipi garant si ajo plaka e ka pas per her te par ksht qe te dyt vergjin kan qillu dhe ajo dit asht e madhe per te dyt,se ni mashkull me mendje te shnosh nuk bon me plak 82 vjt seks.

 • Haxherja

  Shumë mirë për kët djaloshin jo qe e ka shfrytzuar plakën por qe ka dal nga kjo gjë pa marr ndonje dënim por edhe fal plakës e cila e ka mbrojt se ka mund edhe kjo plak me denu ket djal të ri edhe pse ajo e ka ber me vet dëshir do kishte mund tja hedh fajin po mir ja paska dal me rendesi djali ska marr ndonje denim let ka pshtuar ,.,.

  • albani

   haxhere e lexova komentin tend edhe po te jap disa sqarime se ky djaloshi nuk e ka perdhunu po pun qefi plaka me vet deshir e kishte pranu djaloshi flm tung

 • ibaaa

  pajtohem me haxheren edhe un keshtu mendoj shyqyr qe ka pshtu edhe i uroj nje jet te lumtu me plaken hehehe nashta ka pasuri edhe ja len djalit sdihet uaaaa

 • cani

  shpresoj se dote hin ky djaloshi ne liber te gjinisit edhe sevap paska ba qikjo tregon se kush jan djelmoshat shqiptar nuk jan te ftoht jo jo jo kini kujdes plaka

 • F.Veliqi

  Ket qe e shiqova as ne afrik nuk e she. Jemi ne Evrop?!???!!!
  Ne kosov ka edhe ma tmerr: Ushtare qe jane 1oo% invalid te lufte kerkojn ndihm nga populli.
  A thua a ka ndo kun ne bot???!!! si parlamentaret tan????

 • Afrim Kosova

  TURP bre me pas po a nuk mujshe me gjet naj 20 vjeqare greke a !? ani veq ngoni kta shipecat tjer tu i than ”bravo” po a nuk po ju vjen marre qa paska ba ky mut a ncncncn

 • tirona

  po nuk ka faj ai se ndoshta ne mes te pyllit do jet rrit e nuk ka par nai her ne jet femer me sy vetem dhi e lop po mo mir nji lopes ti kishe hyp se plakes

 • tirona

  se me lopen nuk kishe dal as ne gazet

 • Suela

  Mire qe s i ka mbet plaka ne duar se e kishin denuar qyqen e nates e s i kish ra ne mend me me ja fut dikujt, vetem qe ja kishin fut helenet ketij ne burg.

 
 
 

AdetAdet Donemiadet düzensizligi
AdetAdet Donemiadet düzensizligi
Punuar nga: [VM] VisualMutation.Com