Hyrje » Lajmet » Kosova »

Lajmet e ores 20,Klan Kosova

 

Lajmet me te reja nga Klan Kosova


Watch live video from gezuar2011 on Justin.tv

 

 
  • alban

    ju lutem stafi i kosovalbaner.com gjith po dalin lajmet pa za nuk e di a jeni ka e vereni kit sen flm pershendetje
    Stafi: Vrejtja nuk qendron ,shikone ne tekniken tuaj komjuterike keni ndonjë defekt

  • eroni

    jo staf i nderur keni problem ju se vetem faqja e juve ka zerin m te vogel flm per mirkuptim
    Stafi:Menduam se ke then ska zë hiq,ndersa me te vogel po eshte e vertet,por keshtu e ka klani ne digialb dhe smun ta ndryshojmë.Shiko e kie edhe ne video me ja shtue pak zerin mos e kie te nalur,ne video te vendosur ne web

 
 
 

AdetAdet Donemiadet düzensizligi
AdetAdet Donemiadet düzensizligi
Punuar nga: [VM] VisualMutation.Com