Hyrje » Sport »

Shiko met rejat nga Sporti -Emisioni “2 me 1″-RTV 21

 

Video nga RTV 21 emision sportiv,ne te cilin pasqyrohen te gjitha risit nga sporti nderkombëtar dhe vendor.Kësaj jave e karakterizon edhe analiza e ekspertëve për finalen e Kupës së Kampionëve,krejt cka u fol pas kësaj ndeshje sidhe alaiza e lojes me ekspertet e futbollit Ramiz Krasniqin,Hysni maxhunin,Bylby sokolin,Azem Brovinen.Emision i moderur nga Agim Binaku gazetar i sportit.


Watch live video from gezuar2011 on Justin.tv


Watch live video from gezuar2011 on Justin.tv

 

 
  • http://www.facebook.com/people/Besim-Bislimi/100001701108126 Besim Bislimi

    e nderuara redaksi inderuari agim binaku me gjith respektin per ju dhe sportin kosovar si nje ish sportist me duhet te reagoj ndaj gjith asaj qe po ndodh ne shumicen e sporteve kosovare te njejtat gjera kane ndodhur edhe ne angli  pra te marrim shembull te anglezet besoj qe shum shpejt do te rregullohen gjerat nese veprohet njejt sikurse ne angli  flm per mirkupti besim bislimi

  • http://www.facebook.com/skender.gjyrevci Skender Gjyrevci

    Zot.Agim Binaku ti je i vetmi gazetar sportiv qe mundesh me ngrit zerin kunder ketyre huliganve qe e kan per qellim rrenimin e futbollit ne kosove.Kto pamje nga Gjilani jane krye kput jane produktivitet direkt i neglizhences te FFK,qe nuk ka reaguar me kohe edhe ne rastet tjera nuk ka shqiptuar denime te ashpra kunder dukurive te ketilla te tmerrshme;ne rastin konkret e kam fjalen per huliganet gjilanas mendoj se denimi ma i mire kishte me qen largimin e drites nga garat e Super liges se kosoves ose se paku pese vjet mos loj ne stadiumin e Drites.Une vet kam qen futbollist kemi luajur edhe me ekipe serbe por kjo e gjilanit nuk do koment.Dje ket rast e raportoj edhe RTV i Beogradit e pse jo edhe FIFA ti ket keto foto,e sa e njof moralin e Arbnor Morines aj do te ishte mire te jep doreheqje nga posti i trajnerit ;vetem e vetem me u distacncuar nga keta huligan dhe ky vendim i tij kishte me i ndeshkue por edhe per vet Arbnorin qe te ik sa  ma shpejt nga keta vrases.Zot.Agim deshira e ime ka qene qe te jem nje her musafire i juaji ne emisionin 2 me 1.me duket se nuk po kerkoj diqka qe ti nuk mundesh me ma realizuar ket deshire,pranoni pershendetje sportive nga Skender gjyrevci nga miradija e Poshtme(ish fotbollist i KF.Besa)nr.kontaktues.044 28 38 28.

 
 
 

AdetAdet Donemiadet düzensizligi
AdetAdet Donemiadet düzensizligi
Punuar nga: [VM] VisualMutation.Com